_

VVV MOST spol. s r.o.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBLASTI PÁSOVÉ DOPRAVY
ČSN EN ISO 9001:2009

vvvmost.cz

VVV MOST > KONTAKT

KONTAKT

 

Základní informace

Název společnosti: VVV MOST spol. s r.o.

Právní forma: společnost s ručením omezeným

Spisová značka: C 32 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem

Vznik společnosti: 15. srpna 1990

Základní kapitál: 11.700.000 Kč

IČ: 00526355

DIČ: CZ00526355

 

Sídlo společnosti

VVV MOST spol. s r. o.

Adresa: Topolová 1234, 434 01 Most

Tel.: +420 777 748 219

E-mail: jochman@vvvmost.cz

 

GPS souřadnice:  50°29'50.0"N 13°39'00.5"E (50.497221, 13.650134)

Google mapy >>>

 

Sklad a výrobní haly

VVV MOST spol. s r. o.

Adresa: Bylany u Mostu (Malé Březno 74), 434 01 Most

Tel.: +420 777 748 239

E-mail: sklad@vvvmost.cz

 

GPS souřadnice: 50°28'06.7"N 13°35'59.1"E (50.468534, 13.599756)

Google mapy >>>

 

Navštivte nás na sociálních sítích

 

  Facebook >>>
  Instagram >>>
  Youtube >>>

 

 

Kontaktní osoby:

Generální ředitel společnosti

Jednatel

 

RNDr. Jaroslav Jochman

E-mail: jochman.jaroslav@vvvmost.cz

Tel.: +420 777 748 205

     

Ředitel odboru strojní výroby a údržby

Jednatel

Ing. Pavel Hartman

E-mail: hartman@vvvmost.cz

Tel.: +420 777 748 201

     

Ředitel odboru dopravních pásů

Jednatel

Ing. Ladislav Jochman

E-mail: jochman.ladislav@vvvmost.cz

Tel.: +420 777 748 203

     

Ředitel odboru ekonomických služeb

Jednatel

Ing. Lenka Milková

E-mail: milkova@vvvmost.cz

Tel.: +420 777 748 210
     
Ředitel odboru obchodu

Ing. Petr Zelenka

E-mail: zelenka@vvvmost.cz

Tel.: +420 777 748 207

     
Ředitel servisu dopravních pásů

Ing. Tomáš Kočí

E-mail: koci@vvvmost.cz

Tel.: +420 777 748 206

     
Prodej dopravních pásů

Ing. Josef Vala

E-mail: vala@vvvmost.cz

Tel.: +420 777 748 204
     
Sklad a marketing

Ing. Jaroslav Jochman

E-mail: jochman@vvvmost.cz

Tel.: +420 777 748 219

     
Výzkum a vývoj

RNDr. Milan Neubert

E-mail: neubert@volny.cz

Tel.: +420 777 748 209

     
Prodej a servis stěračů

Vlastimil Salač

E-mail: salac.vlastimil@vvvmost.cz

Tel.: +420 773 565 455
     
ISO, certifikace, svářečský dozor

Ing. Zdeněk Marel, IWE

E-mail: marel@vvvmost.cz

Tel.: +420 602 701 163

 


VVV MOST spol. s r.o. je oficiálním partnerem portálu i-TES

 

Internetový technicko-ekonomický server - Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti. 

více >>>

 


VVV MOST spol. s r.o. je členem ČTPS,z.s.

 

Česká technologická platforma STROJÍRENSTVÍ z.s., podporuje aktivity a iniciativu organizací působících ve prospěch rozvoje strojírenského průmyslu v České republice a s tím spojených vědeckých, výzkumných, technologických a inovačních aktivit.

více >>>

 


VVV MOST spol. s r.o. spolupracuje s ČMA

 

Spolupracujeme s Českou manažerskou asociací - Jednatel společnosti RNDr. Jaroslav Jochman je předsedou klubu vzdělávání manažerů.

více >>>

 


VVV MOST spol. s r.o. patří do členské základny Svazu průmyslu a dopravy České republiky

 

Posláním SPCR je ovlivňovat hospodářskou a sociální politiku vlády České republiky s cílem vytvářet optimální podmínky pro dynamický rozvoj podnikání v ČR a hájit společné zájmy svých členů

více >>>

 


VVV MOST spol. s r.o. je členem AVO

 

Asociace výzkumných organizací je jediným sdružením v ČR, které reprezentuje aplikovaný výzkum a vývoj v podnikatelské sféře, tedy výzkum rozvíjený a provozovaný převážně z privátních zdrojů.

více >>>

 

Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku česky deutch english на русском