_

VVV MOST spol. s r.o.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBLASTI PÁSOVÉ DOPRAVY
ČSN EN ISO 9001:2009

vvvmost.cz

VVV MOST > Kontakt

Kontakt

Sídlo společnosti

GPS souřadnice

50°29'49.952"N

13°39'0.929"E

VVV MOST spol. s r. o.

Topolová 1234, 434 01 Most

IČO: 00526355

DIČ: CZ00526355 

Firma je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ústí nad Labem

oddíl C, vložka 32

 

Tel.:, Fax: +420 476 706 186 

Kontakt: Ing. Jaroslav Jochman

Mobil: +420 777 748 219  E-mail: jochman@vvvmost.cz 

 


Generální ředitel

Jednatel

RNDr. Jaroslav Jochman

E-mail: jochman.jaroslav@vvvmost.cz 

 

Odbor dopravních pásů


 

Ing. Ladislav Jochman

E-mail: jochman.ladislav@vvvmost.cz

Tel.: +420 777 748 203

 

Prodej dopravních pásů


 

Ing. Josef Vala

E-mail: vala@vvvmost.cz

Tel.: +420 777 748 204 

 

Opravy a spojování dop. pásů


Ing. Tomáš Kočí

E-mail: koci@vvvmost.cz

Tel.: +420 777 748 206 

 

Výroba pásových dopravníků


Ing. Pavel Hartman

E-mail: hartman@vvvmost.cz

Tel.: +420 777 748 201

 

Obchodní činnost


Ing. Petr Zelenka

E-mail: zelenka@vvvmost.cz

Tel.: +420 777 748 207 

 

Výroba a prodejní sklady

GPS souřadnice

50°28'7.198"N

13°35'58.645"E

 

Výrobní areál Bylany

Bylany u Mostu (Malé Březno 74), 434 01 Most
skladový areál, výrobní haly

  

E-mail: sklad@vvvmost.cz

Mobil: +420 777 748 239

 

 

 

 

 

Jméno:

E-mail:

Text:
 6 + 7 =
Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku česky deutch english на русском