_

VVV MOST spol. s r.o.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBLASTI PÁSOVÉ DOPRAVY
ČSN EN ISO 9001:2009

vvvmost.cz

VVV MOST > PRODUKTY A SLUŽBY > Dopravní pásy > Dopravní pásy 2

Dopravní pásy 2

   

Společnost VVV MOST spol. s r.o. již více jak 25 let dodává všechny typy dopravních pásů od dodavatelů z celé Evropy a má zastoupení firmy Continental Rubber pro ČR.

 


K dispozici máme dopravní pásy se standardními i speciálními krycími pryžovými vrstvami, např. krycí vrstvy odolné teplu, hoření, olejům či chemikáliím. Tyto dopravní pásy odpovídají a jsou vyrobeny dle norem DIN a ISO 9001. Našim zákazníků můžeme nabídnout kromě nových pásů, také pásy použité nebo vykoupené ze skladových zásob. V havarijním skladu dopravních pásů v areálu Bylany u Mostu máme připraveno k okamžitému odběru 7.000 m2 nových a 10.000 m2 použitých pásů nejběžněji používaných typů s možností odběru libovolných délek. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Pryžové dopravní pásy jsou určeny především k dopravě kusových a sypkých materiálů. Nejčastěji se používají v těžebním, metalurgickém a chemickém průmyslu, v pískovnách, štěrkovnách, kamenolomech, cementárnách, a vápenkách, přístavech a v elektrárnách. Dopravní pásy se skládají z nosné kostry, horní a dolní pryžové krycí vrstvy a ochranného pryžového okraje. Podle konstrukce pásu rozlišujeme dopravní pásy pryžotextilní a ocelokordové.
 

 

 

Stáhnout katalog >>>

Dopravní pásy MATADOR

  

 

Ing. Josef Vala

Tel.: +420 777 748 204

E-mail: vala@vvvmost.cz

Prodej dopravních pásů MATADOR

 

 

Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku česky english на русском