_

VVV MOST spol. s r.o.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBLASTI PÁSOVÉ DOPRAVY
ČSN EN ISO 9001:2009

vvvmost.cz

VVV MOST > PRODUKTY A SLUŽBY > Vývoj, výzkum - měřící technika > Zařízení pro sledování pásu hadicového dopravníku

Zařízení pro sledování pásu hadicového dopravníku

Zařízení je určeno pro měření stupně přetočení (vybočení) a deformace pásu hadicových (trubkových) dopravníků v reálných provozních podmínkách. Námi navržené zařízení pro sledování přetočení a deformace pásu hadicového dopravníku překonává nedostatky stávajících řešení zejména tím, že umožňuje sledovat ve většině míst hadicového dopravníku stav sbalení nosného pásu, a to jak z hlediska jeho natočení (vybočení), tak z hlediska jeho sbalení (deformace), přičemž tento stav jednoznačně přiřazuje konkrétnímu místu dopravního pásu.

Zařízení vyhodnocuje polohu RFID tagů a magnetických značek při jejich průchodu kolem detektorů a antény RFID čtečky a u magnetických značek určuje i vektory jejich magnetických momentů. Větší počet detektorů umožňuje ignorovat případné časové změny ve velikosti magnetizace značek. Řídicí systém sleduje průchody jednotlivých zmíněných míst s magnetickými značkami, a z hodnot, získaných detektory, určuje příčnou polohu a prostorovou orientaci zavulkanizovaných značek, a následně i stupeň přetočení a deformace dopravního pásu.

Navržené technické řešení je možno využít ve všech průmyslových odvětvích, která pro přepravu sypkých materiálů využívají hadicové pásové dopravníky.

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte prosím kontaktovat příslušnou osobu či zaslat poptávku na E-mail.

 

 

 

Stáhnout katalog >>>

Vývoj, výzkum - měřící technika

 

 

Ing. Jaroslav Jochman

Tel.: +420 777 748 219

E-mail: jochman@vvvmost.cz

Vývoj, výzkum - měřící technika

 

 

Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku česky english на русском