_

VVV MOST spol. s r.o.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBLASTI PÁSOVÉ DOPRAVY
ČSN EN ISO 9001:2009

vvvmost.cz

VVV MOST > PRODUKTY A SLUŽBY > Příslušenství a náhradní díly > Kryty dopravníků

Kryty dopravníků

Obloukové kryty dopravníků slouží k zakrytí dopravníku a dopravních mostů v náročných provozech. Kryty dopravníků jsou dodávány plechové nebo plastové a vyráběny s otevíracími dveřmi, otevíracími sklopnými víky i ventilacemi.

 

Ocelové kryty dopravníků – typ CPTA

Kryty dopravníků typu CPTA jsou vyrobeny z ocelového pozinkovaného vlnitého plechu. Jsou samonosné, bezpečné, jednoduše se instalují a lze je přizpůsobit jakékoliv nosné konstrukci. Na přání zákazníka mohou být vyrobeny z jiného materiálu a povrchově upraveny speciální barvou. Dodávají se pro všechny šíře dopravních pásů a nosných konstrukcí. Mohou být vyrobeny s inspekčními otvory, odnímatelné nebo s ventilací. Nevyžadují žádnou údržbu.

 

PVC kryty dopravníků – typ CPT

Plastové kryty dopravníků typu CPT jsou vyrobeny z vysoce odolného transparentního PVC materiálu neutrální barvy. Díky vlastnostem materiálu jsou kryty lehké, průhledné a nerezavějící. Lze je přizpůsobit pro jakýkoliv dopravník. Jsou také klasifikovány jako „nehořlavé“ dle DIN. Přestože mají tuto vlastnost, je používání PVC krytů omezeno na prostředí, kde by teplota neměla přesáhnout 65°C.

 

Typy krytů na dopravníky


Ukázka zakrytování v praxi

    

 

Stáhnout katalog >>>

Kryty dopravníků

 

 

Ing. Petr Zelenka

Tel.: +420 777 748 207

E-mail: zelenka@vvvmost.cz

Prodej, výroba a montáž krytů na dopravníky

 

 

Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku česky english на русском